TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

3 500,00 - 6 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Bochnia
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 3 500,00 - 6 000,00 zł
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.19

Opis stanowiska

technik Leżajsk, technik utrzymania ruchu Leżajsk, pracownik fizyczny Leżajsk

  • Diagnostyka oraz usuwanie awarii maszyn produkcyjnych;
  • Przeprowadzanie przeglądów technicznych oraz prac konserwacyjnych;
  • Wykonywanie przezbrojeń maszyn;
  • Analiza przyczyn awarii oraz wprowadzanie działań prewencyjnych;
Wymagania

Minimum 2 lata doświadczenia w Dziale Utrzymania Ruchu;
Wykształcenie minimum zawodowe (kierunek mechanika, elektro-mechanika, mechatronika lub pokrewne);
Praktyczna znajomość budowy maszyn produkcyjnych;
Uprawnienia SEP (energetyczne) grupy 1;
Umiejętność czytania rysunku technicznego;
Gotowość do pracy zmianowej;
Gotowość do wyjazdu służbowego
Oferujemy

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole;
Możliwość rozwoju zawodowego;

Ważne do: 2020.02.19, wyświetleń: 152

nr ogłoszenia: 1540