Kierownik Robót Sanitarnych

4 100,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Olsztyn
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 4 100,00 - 4 800,00 zł
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.19

Opis stanowiska

kierownik Leżajsk, kierownik robót Leżajsk, specjalista Leżajsk

  • kierowanie robotami budowlanymi;
  • organizowanie i koordynacja prac na budowie;
  • pozyskiwanie oraz rozliczanie pracy podwykonawców;
  • rozliczanie robót sanitarnych z zamawiającym oraz podwykonawcami;
Wymagania

ukończone studia wyższe;
doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku;
uprawnienia budowlane do kierowania robotami w zakresie sieci i instalacji sanitarnych;
znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCAD;
prawo jady kat. B;
doskonała organizacja pracy, zaangażowanie, samodyscyplina.
Oferujemy

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat;
możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń;
dużą samodzielność pracy;
pracę w młodym, przyjaznym zespole.

Ważne do: 2020.02.19, wyświetleń: 158

nr ogłoszenia: 1503